Aktualnie jest 474 przepisów w 29 kategoriach!  

Rss | Kuchnia Polska
Regulamin:

Regulamin portalu amiro.pl


1 - Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z portalu Amiro.pl, zwanego dalej portalem.

----------
2 - Korzystając z portalu użytkownik potwierdza, iż akceptuje regulamin.

----------
3 - Użytkownik, podając dane osobowe na stronach serwisu oświadcza, że:
a/ są one zgodne z prawdą.
b/ wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych (ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 z 1997) przez właściciela serwisu w celu administracji kontem.

----------
4 - Użytkownikowi portalu zabrania się:
a/ Obrażać innych osób.
b/ Reklamować: alkoholu, seksu, narkotyków, oraz innych rzeczy naruszających dobre obyczaje i prawo Polskie.
c/ Wpływać elektronicznie na działanie portalu.
5 - Zdjęcia, przepisy, newsy w portalu zamieszczamy własne i nie kopiujemy od innych. Mijało by się to z celem niepowtarzalności naszej strony w internecie.

----------
6 - Administracja Amiro.pl nie udostępnia nikomu żadnych danych teleadresowych. Nie wysyła niechcianych maili - SPAMU - Wyjątek stanowi samodzielne wpisanie się na listę mailingową, ważne wiadomości od administratora i wiadomości prywatne od innych użytkowników np. PM na forum lub śledzienie wątku w portalu.

----------
7 - Administracja Amiro.pl nie zamieszcza w portalu żadnych wyskakujących - pływających-głosowych reklam ( popup ).

----------
8 - Jeżeli spotkałeś się z naruszeniem praw autorskich lub w inny sposób czujesz się urażony poinformuj nas o tym fakcie. W treści emaila należy podać materiał naruszający prawa autorskie lub zdjęcia, uzasadnić żądania i oświadczyć, że posiadasz do niego prawa autorskie lub reprezentujesz właściciela praw autorskich na mocy zawartej z nim umowy - inne emalie będą ignorowane.

----------
9 - Regulamin portalu Amiro.pl dostępny jest tylko na tej stronie. Administracja portalu Amiro.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian postanowień w obrębie niniejszego regulaminu w dowolnym czasie i bez informowania zainteresowanych.

----------
10 - W przypadku braku akceptacji nowych postanowień, o których mowa w punkcie: 1,2,3,4,5,6,7,8,9 następuje wygaśnięcie reulaminu co powoduje usunięcie konta użytkownika.

----------

Co Ty na to !?

 

Ostatnio dodane:

Czekolada z orzechami i żurawiną Muffiny świąteczne Sernik pomarańczowo-waniliowy Korzenna bajka Pyszność z pomarańczą Czekoladowy duet Zupa serowo-czosnkowa z grzanką Zapiekane pod serem kopytka z mięsem w sosie pomidorowym Modżajto Lubelskie Neonowy Drink Lekka tarta z jabłkami

Popularne przepisy:

Karkówka w miodzie !!!! Od Ynkli Ślimaki winniczki Ajvar - Ajwar - Aijvar Wędzona kiełbasa z sarny Tymianek Ketchup Placuszki Amiro Proste Chleb Kapitański Amiro Dieta Niełączenia doktora Haya Krewetki w sosie serowym Amiro

Porada

"Zwietrzałą kawę ziarnistą można odświeżyć, zalewając ją w rondelku na 10 minut świeżą, zimną wodą. Następnie odcedzić na sicie, osuszyć i rzucić na gorącą patelnię idealnie czystą i leciutko posypaną cukrem pudrem. Potrząsnąć patelnią parę razy, kawę zaraz zemleć i zaparzyć. Kawa taka nie nadaje się już do przechowywania"
... więcej porad