Aktualnie jest 474 przepisów w 29 kategoriach!  

Rss | Kuchnia Polska

404 Page Not Found - UPS!! - Nie ma takiej strony:

Ta strona nie istnieje lub została wyłaczona przez administratora. Jeżeli masz ją w ulubionych podmień ją lub spróbuj ponownie za jakiś czas. Dziękujemy - Thanks!

404

Kategorie przepisów:

 

Polecane Przepisy

 

Karkówka w miodzie ! Od Ynkli. Oszalałem daję Wam mój tajny przepis ! Zobaczcie co proponuje Wasz kuchcik który przez swoje gotowanie rozbił już kilka małżeństw.

 

Ajvar - Ajwar. Przepis nie jest za bardzo skomplikowany a polega w skrócie na zakonserwowaniu papryki połączonej z bakłażanem w postaci pasty.

 

Chleb Kapitański "Amiro" Przepis dostałem od marynarzy pływających w Polskiej Żegludze Morskiej. Teraz bardzo ważne !! Po upieczeniu przenieść chleb w foremce do ....

 

Ślimaki Przepisu tego nauczył mnie znajomy Francuski kucharz który ma knajpkę w miejscowości Reims niedaleko Paryża. Oczywiście ślimaki zbieramy tylko w maju ...

 

Ketchup Przepis dostałem od kucharki z dobrej restauracji w moim mieście chyba 100 lat temu. Robiłem ketchup już kilkanaście razy i zawsze wychodził.

 

Placuszki "Amiro" - Proste - Czas przygotowania do kilka minut. Wrzucasz wszystko go garnka, mieszasz i smażysz jak racuchy. Racuchy w 3 min.?

 

Krewetki w sosie serowym Warzywa przyprawiamy i podsmażamy w woku na oleju aż będą na pół miękkie ( warzywa powinny zawsze być pół miękkie ). Sos rozrabiamy w ...